IVECO Україна: -50% на наявний склад запчастин
IVECO Україна: -50% на наявний склад запчастин

2023 рік, попри всі його виклики для українського транспортного ринку та трагічні події в країні, був знаменний для бренду IVECO. Рівно 41 рік тому, на виставці "Автосервіс-83" кияни вперше мали змогу побачити назву IVECO на німецьких вантажівках IVECO-Magirus 232D19.


Історія самого бренду IVECO почалася в листопаді 1974 року, коли відбулося об’єднання декількох італійських виробників, що входили в групу FIAT (Fiat Veicoli Industriali, OM, Lancia Veicoli Speciali і FIAT France SA (у особі компанії Unic)) та німецької компанії Magirus-Deutz. В результаті цього, без перебільшення, історичного злиття бізнесів вже досить знаних і авторитетних на той час виробників і з’явився на світовому автомобільному ринку холдинг IVECO, назва якого є абревіатурою і розшифровується як Industrial VEhicles COrporation (Індустріальна Автомобільна Корпорація).

З того часу, майже 50 років поспіль, корпорація IVECO невпинно доводить своє лідерство в сфері впровадження інноваційних технологій для розробки якомога ширшої лінійки комерційних та вантажних автомобілів всіх типів. По праву, виборюючи почесні звання на міжнародних виставках, впроваджуючи нові стандарти в області збереження екології, підвищення безпеки перевезень та покращення умов експлуатації комерційної та вантажної техніки свого виробництва.

Маючи бажання відзначити цей ювілей, ТОВ «ІВЕКО УКРАЇНА», що є частиною холдингу Iveco Group N.V., виробника всієї техніки під брендом IVECO, започатковує на українському ринку низку спеціальних акцій. Головна мета - зробити продукцію IVECO більш доступною для українського бізнесу та збільшити коло поціновувачів і користувачів техніки IVECO в Україні.

ТОВ «ІВЕКО УКРАЇНА» оголошує про безпрецедентний розпродаж запчастин зі свого складу в Україні зі знижкою до 50%!